Problemy z erekcją to jeden z częstych problemów wśród panów. Istnieje wiele specyfików umożliwiających współżycie. W tym artykule skupimy się na jednym z najskuteczniejszych, jakim jest Kamagra. W dalszej części przydatne informacje o medykamencie oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jak działa Kamagra ?

Kamagra to lek stosowany przy zaburzeniach erekcji. Jest przeznaczony dla mężczyzn od 18 roku życia. Jego działanie powoduje zwiększanie się ukrwienia w narządach, co umożliwia odbycie komfortowego stosunku z partnerką. Warto zauważyć, że lek nie działa samoistnie i nie powoduje efektu mimowolnie. Aby doszło do erekcji, potrzebna jest stymulacja. Substancją czynną w Kamagrze jest sildenafil. To związek chemiczny wykorzystywany również w Viagrze. Jeśli lek nie będzie przynosił efektu, pomimo kilkukrotnego użycia należy skontaktować się z lekarzem i zmienić lek. Kamagra jest tańszym zamiennikiem Viagry i preparatów posiadających jako substancję czynną sildenafil.

Stosowanie

Lek należy stosować ściśle z zaleceniami dostępnymi w ulotce lub przekazanymi przez lekarza. Zwiększenie dawki nie poprawi skutków, a może wywołać liczne skutki uboczne. Tabletkę powinno popijać się wodą. Zażywanie medykamentu powinno odbyć się na 30 min przed stosunkiem. Po tym czasie lek działa w pełni w organizmie mężczyzny. Długość efektu Kamagry utrzymuje się przez ok. 5 -6 godzin. W tym czasie narząd mężczyzny jest lepiej ukrwiony i umożliwia odbycie zbliżenia. Leku nie powinno używać się po lub z alkoholem, gdyż może wywołać to skutki niepożądane. Spożywanie tłustych i ciężkostrawnych posiłków razem ze specyfikiem również może zmniejszyć pożądanych efekt.

Skutki uboczne i Przeciwwskazania

Jak każdy inny lek tak i Kamagra może powodować pewne skutki niepożądane. W razie ich wystąpienia konieczna jest wizyta u lekarza i modyfikacja terapii. Najczęstszymi skutkami ubocznymi, które występują przy okazji zażywanie kamagry to:

  • bóle głowy
  • nudności
  • osłabienie ogólne
  • reakcje alergiczne
  • widzenie na niebiesko
  • problemy z erekcją

Kamagra nie jest wskazana w kilku przypadkach. Pierwszy z nich to choroba serca, która w połączeniu ze specyfikiem może spowodować problemy. Kolejne to choroby przewlekłe oraz przyjmowanie leków na te choroby. Specyfik nie jest wskazany również w przypadku problemów z wątrobą i nerkami oraz chorobami układu krążenia. Kamagry nie można też przyjmować z innymi lekami tego typu, gdyż różne substancje czynne lub zwiększenie dawki sildenafilu mogą niekorzystnie wpłynąć na nasz organizm.

Źródło informacji http://viagra.edu.pl/kamagra.html