Coś dla malucha oraz mamy

Bezpieczeństwo, zdrowie oraz komfort dziecka dla rodziców są najważniejsze. Istotne w rozwoju malucha jest zapewnienie mu bezpiecznych oraz ciekawych zabawek i akcesoriów. Jedną z wiodących firm produkujących dedykowane dla dzieci oraz mam przyjaznych produktów jest Canpol. Firma od wielu lat stale się rozwija oraz stara się stuprocentowo sprostać oczekiwaniom rodziców i potrzeb dzieci. Canpol jest polską firmą działającą na rynku od trzydziestu lat. 

Produkty

Dla kobiet w ciąży

Doskonale wiadomo, że komfort oraz samopoczucie mamy ma znaczenie dla zdrowia malucha. Canpol produkuje akcesoria dla przyszłych oraz nowo upieczonych mam, które ułatwią im codzienne funkcjonowanie. W ofercie można znaleźć między innymi: wielofunkcyjne podkłady higieniczne, oddychające podkłady poporodowe, majtki pod brzuch dla kobiet w ciąży, jednorazowe bądź wielorazowe majtki poporodowe oraz biustonosze dla karmiących.

Karmienie piersią

Karmienie piersią potrafi być dla kobiet bardzo trudne oraz mało komfortowe. Dlatego bardzo ważne jest, aby ułatwić im karmienie w jak największym stopniu. Produkty, jakie Canpol dedykuje karmiącym mamom to wkładki laktacyjne, higieniczne torebki albo pojemniki do przechowywania pokarmu, laktatory elektryczne, laktatory ręczne oraz silikonowe osłonki piersi.

Karmienie butelką

Przekonanie maluch do pobierania jedzenia z butelki, a nie z piersi może okazać się trudne. Ważne jest, aby butelka oraz akcesoria były dopasowane do potrzeb dziecka. W ofercie firmy znajdują się termoopakowania, podgrzewacze do butelek, smoczki silikonowe z filtrem do butelek, płyn do mycia smoczków oraz butelek, różnego rodzaju butelki, pojemniki na mleko w proszku, sterylizatory, suszarki oraz szczotki.

Zabawa i edukacja

Zabawa w życiu dziecka jest bardzo ważna. Maluchy dzięki zabawie nie tylko wesoło spędzają czas, ale również rozwijają wyobraźnię, kreatywność, logikę oraz zręczność. Zabawki, jakie można znaleźć w ofercie Canpol to zawieszki do wózka, maty edukacyjne, karuzele, czy pozytywki.